Jak postupovat při objednávkách jídel. 

Při prvním přístupu si klikněte na „ Zaslat přihlašovací údaje “ (vpravo v rámečku) a na další stránce vyplňte Vaší e-mailovou adresu, kterou jste sdělili škole a stiskněte tlačítko „Zaslat přihlašovací údaje“ (vpravo vedle napsané adresy). Následně Vám bude odeslán e-mail, ve kterém budou přihlašovací údaje.

Po obdržení těchto údajů se můžete na úvodní stránce přihlásit vyplněním JMÉNA a HESLA a stiskem tlačítka „Přihlásit“. Po úspěšném přihlášení se Vám zpřístupní další možnosti v menu.Heslo si můžete změnit kliknutím na „Možnosti“ (vpravo) a následně vyplněním současného a nového hesla v rubrice „Moje heslo“ a potvrdit stiskem "Uložit".

Na záložce "OBJEDNÁVKY" se Vám zobrazí aktuální jídelníček. Zde si můžete kliknutím na radiobutton (přepínač) v levé části zvolit, které jídlo chcete (případně jídlo odhlásit volbou "bez jídla"). Po dokončení výběru klikněte na tlačítko "Uložit" ve spodní části jídelníčku. Po té dojde k uložení Vašeho výběru a k zobrazení rekapitulace. Pokud nejste spokojeni s výběrem, můžete ho zopakovat.

Na záložce "ODBĚRY" se Vám zobrazí časy odběrů jídel v jednotlivých dnech.

Na záložce "PLATBY" uvidíte přijaté nebo vrácené platby.

Na závěr se nezapomeňte odhlásit v pravé části kliknutím na tlačítko "Odhlásit" !

 
design: Tim Gallant | Modified by BSH SoftwarePowered by Website Baker